Životpis-Jiraiya

25. srpna 2008 v 11:15 | A.[K]umi |  -Jiraiya

Jiraiya

Jiraiya je bývalý student Třetího Hokageho (Sandaime Hokage). On, Orochimaru a Tsunade jsou známí jako Densetsu no Sannin - 伝説の三忍 - Legendární Sanninové. Jiraiya sám je známý jako Gama Sennin 蝦蟇仙人 - Žabí (ropuší) poustevník. Jako Jounin byl učitelem Čtvrtého Hokageho (Yondaime
Hokage). Z neznámého důvodu opustil Skrytou Listovou vesnici a stal se spisovatelem. Jeho díla jsou určena pro dospělé a tím nejúspěšněšním je Icha-Icha Paradaisu - イチャイチャパラダイス - Flirtovací ráj (nebo také drsněji Ráj muchlováni). Toto dílo bylo dokonce zfilmováno. Největším fanouškem těchto románů je Hatake Kakashi, který si je čte téměř neustále. Nyní se zabývá sledováním dezertéra Orochimaru a zločinecké organizace Akatsuki.
Jiraiya sám sebe považuje za super-zvrhlíka, což dospělo až k tomu, že vymyslel Touton Jutsu (technika neviditelného úniku) nebo také Nozokimi no Jutsu (Technika šmírování). Díky tomu ho nikdy nechytnou při "sběru dat" (čti šmírování v dámských sprchách) pro svoje romány. Svoji
zvrhlost nijak neskrývá a je na to vlastně hrdý, ale nemá rád, když mu Naruto na veřejnosti říká Ero-sennin - エロ仙人 - zvrhlý poustevník. Když byl ještě mladý, tak byl při šmírování jednou přistižen, a to samotnou Tsunade, o které si myslí, je ze všech nejhezčí. Za to šmírování ho [[Tsunade]] zmlátila jako psa, zlomila mu obě ruce, šest žeber a poškodila skoro každý orgán v těle. Toto byl jeden ze dvou případů, kdy byl Jiraiya na hranici smrti.

Pozor, tato část obsahuje příběh!

V seriálu se poprvé objeví v Listové jako šmírák v dámských sprchách, kde shání "data" pro jeho nový román. V tuto chvíli ho zrovna potká Uzumaki Naruto. Odejme z Naruta Gogyou Fuuin (pečeť pěti živlů), kterou na něj uvalil během Chuuninské zkoušky Orochimaru. Jiraiya se stane Narutovým učitelem a naučí ho Kuchiyose no Jutsu(přivolávací technika) a Rasengan
Zajímavosti. Kanji na Jiraiyově ochranné čelence, 油 Abura, znamená olej, což pravděpodobně souvisí s ropuším olejem, který se používá jako lék. Jiraiyovo oblíbené jídlo je pečené kuře a česnek. Nemá rád kiwi a chlebové kůrky. Jeho koníčkem, jak už bylo zmíněno, je "sběr dat" pro své romány, tzn. šmírování nahých žen a pití saké. Spekuluje se, že Jiraiya je silnější než
Orochimaru, protože Uchiha Itachi tvrdí, že kdyby spolu bojovali, tak by Jiraiya asi zvítězil.
Jiraiya se narodil 11. listopadu, a na začátku seriálu mu bylo 50 let. Má černé oči a bílé vlasy, měří 191,2 cm a váží 87,5 kg. Byl Jouninem ve Skryté Listové vesnici, ale odešel a stal se poustevníkem.
Překlad jména: Kanji, které tvoří Jiraiyovo jméno, ma význam "dělat vše na vlastní pěst". Což celkem vystihuje jeho povahu, tiše mizí a zase je objevuje v Listové. Jména Jiraiya, Tsunade a Orochimaru pocházejí z "Jiraiya Goketsu Monogatari" - 児雷也豪傑物語 - Příběh galantního Jiraiyi (staré japonské literární dílo).
Hlášky:
Drž hubu, Tsunade, ty jedna desko!
Chcípni, jen si chcípni! Stejně nemáš vůbec talent!
Nejsem obyčejný zvhrlík, jsem SUPER zvrhlík!
Jsem muž, který nemá nepřátele nikde na světě, dokonce ani v nebi! Já jsem jeden z legendárních Sanninů... Bělovlasý krotitel žab... Dokonce i uřvané děcko civí v posvátné hrůze... Slavný Jiraiya-sama. To jsem já!
Naruto, víš, že v těch trenkách jsi docela sexy?
Dobře, budu dohlížet na tvůj trénink, ale musíš zůstat v téhle podobě.
A teď mě neruš, musím se věnovat sběru dat pro svou knihu.
A zůstanu tady, dokud nepřijdou nějaké mladé hezké slečny.
Moje šmírovací techniky jsou skvělé, ještě mne nikdy nechytli, fakt!
Techniky:
Kawarimi no Jutsu (přemístění, nahrazení)
Henge no Jutsu (přeměna)
Touton Jutsu (technika neviditelného úniku)
Kuchiyose no Jutsu (přivolání - ropuchy)
Gogyou Kaiin (odpečění pečeti pěti živlů)
Kuchiyose: Yatai Kuzushi no Jutsu (přivolání: ničitel jídelních vozíků)
Rasengan (spirálová koule)
Kuchiyose: Gamakuchi Shibari (přivolání: spoutání v ropuší hubě)
Fuuka Houin (metoda pečetění ohněm)
Doton: Yomi Numa (země: bažina z podsvětí)
Hari Jizou (jehlový ochránce)
Katon: Gamayu Endan (oheň: střela z podpáleného ropušího oleje)
Ou Fuuin (potlačovací pečeť
zdroj:mitsuko-hanako.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hana Hana | Web | 25. srpna 2008 v 11:15 | Reagovat

Mám pro tebe pozvání na můj blog, který se nemůže rovnat tomu tvému, ale přece tě o to prosím.Je jen na tobě jestli se ke mě podíváš!

2 Jejda Jejda | Web | 25. srpna 2008 v 11:16 | Reagovat

Máš moc hezký blog..zkukni muj..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.